Ya Rab iman ederek

Ya rab iman ederek

Rast İlahi Güfte Ali Coşkun Beste Erdoğan Tozoğlu

Solist Refika Ayvat

 

 

GÖNÜLLER MECLİSİ 28 şubat 2018

28 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN GÖNÜLLER MECLİSİ PROGRAMINI İZLEMEK İÇİN PLAY BUTONUNA TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

Amir Ateş Konseri

14 aralık 2017 tarihinde ali emiri kültür merkezinde gerçekleştirilen konseri izlemek için play butonuna tıklayınız.

 

 

Parlamenterler Konseri 21 Mayıs

21 mayıs 2017

parlamenterler konseri bölüm:1

 

PARLAMENTERLER KONSERİ BÖLÜM:2

 

Dostlar Meclisi

İnsanımız batılıların sandığı gibi sanattan ve edebiyattan uzak değildirler. Öyle ki bu özellik parlamentoya da yansır.Her dönemde hatırı sayılır miktarda şair de vekil seçilerek  meclise girer..

Bu şairlerin şiirlerinden güfte özelliğinde olanlar bestekarlar tarafından bestelenerek gelecek nesillere miras olarak bırakılır. Bazı parlamenter arkadaşlar ziyaretime geldiler ve  TRT tarafından parlamenter ve güftekarların konuk edildiği DOSTLAR MECLİSİ adlı bir program yapılması gerektiğini söylediler…Konuyu araştırdık…Yetkililere rica ettik..Uzun çabalardan sonra kabul ettiler ancak bir de şart koştular.İlk programda benim yer almamı istiyorlardı Çevremdeki sanatsever arkadaşların da ricalarını kıramayarak kabul ettim....Programa Amir ATEŞ, Necati ÇETİNKAYA Yavuz DONAT gibi Dostlar Meclislerimizin dostları katılda. Amir ATEŞ hocamız bazı eserlerini  kendi sesiyle icra etti. Program çok tuttu..Uzun bir süre devam etti…Benim konuğu olduğum ilk program TRT Müzik kanalında defalarca yayımlandı.

4 haziran 2014

YTÜ Vakfı Konseri

Yıldız Teknik Üniversitesi 100. yılı kutlamaları anısına Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Himayelerinde, Meslekte 40. ve 50. yılını dolduran mezunlar onuruna Türk Sanat Müziği Konseri 23 Eylül 2011 TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Konser Salonu Ankara.